O co jde?

Jsme současní a bývalí studenti Slezské univerzity v Opavě, pořádáme pro vás již druhý Seznamovák SLU pro nově nastupující studenty. Za dobu studia jsme absolvovali nespočet přednášek, cvičení, zápočtů a zkoušek a rádi ti předáme znalosti co se ti budou do začátku studia hodit.

Letošní seznamovák bude již druhým ročníkem akce ale, jako tým či jako jednotlivci máme za sebou již spoustu akcí na organizační úrovni. Naši instruktoři vám rádi předají své zkušenosti ze zahraničních pobytů v rámci i mimo Erasmu nebo mnoha jiných zajímavých praxí a stáží, které můžete absolvovat při studiu na Slezské univerzitě.

 

Slezská univerzita v Opavě je jednou z nejmladších univerzit v České republice. Je tedy naplněna mladistvým duchem a otevřena novým revolučním nápadům, které sebou nový studenti často přináší. Opava i Karviná se rovněž neřadí k největším městům, ale svou velikost si vynahrazují škálou zajímavých aktivit a úžasných studentských barů.

Pokud se chceš dozvědět na jaký předmět či učitele si dát pozor, kde sehnat studijní materiály a jak správně nastartovat svoje studium. Od nás dostaneš tzv. „balíček šitý na míru prvákovi“. 

Čekají tě dny, které změní tvůj život. Věříme, že společně vytvoříme skvělou partu nových studentů. Nekončí to ovšem krátkými dny, ale pokračuje to i v Opavě a Karviné! Na akciích Studentské unie je vítán každý, kdo baží po troše zábavy. Společně také chodíme třeba do kina, na hokej, bowling, brusle, různé společenské akce, nebo se jen tak sejdeme a zpříjemníme náš volný čas.

Nemusíš se bát, že bys nějak nezapadl, každý si najde své místo v kolektivu.

Takže pokud chceš svůj studentský život nastartovat tím správným směrem a najít nové kamarády, neváhej a vyraz s námi na SEZNAMOVÁK.

Čekají vás dny plné seznamovacích her, které utuží váš kolektiv a vytvoří nová přátelství. 

Dopolední program bude v režii absolventů, učitelů a referentek ze studijního oddělení, kteří ti předají veškeré informace o studiu, stipendiích a uplatnění na trhu práce. Od starších spolužáků se dozvíš, jak správně odstartovat tvé studium a jak nevybouchnout už při prvním zkouškovém období. Vztahy s novými spolužáky utužíš při sportovních aktivitách, v chill zóně, a především při večerních párty, které plánujeme ve velkém stylu! 

© Seznamovák SLU 2023 | Všechna práva vyhrazena